Otsingutehnoloogia ja ärianalüüsi liit

Kuidas internetiotsingute kiirust, mahukust ja tõhusust oma ettevõtte heaks ära kasutada? Mis oleks, kui saaksite kergesti ja tõhusalt leida kõik viited näiteks kliendi või tootekoodi kohta kõigist oma ettevõtte andmeallikatest, tehingutest ja dünaamiliselt loodud aruannetest?

Otsimootorid on kõigile kasutajatele tuttavad. Võttes need võimalused kasutusele kogu ettevõtet hõlmavas infohalduses, võib saavutada tootlikkuse märgatava kasvu ja muuta kogu organisatsioonis otsustusprotsessi paremaks. WebFOCUS Magnify ühitab uuel moel otsingutehnoloogia, ärianalüüsi ja integreerimismeetodid. WebFOCUS Magnify abil saate anda personalile võimaluse leida teavet niisama lihtsalt ja tõhusalt kui veebist tuttavate otsimootoritega. Peale ettevõtte struktureeritud ja struktureerimata andmete hõlmab otsing muu hulgas ka dünaamilise ärianalüüsi sisu. Kasutajatel on ettevõtte otsustava tähtsusega andmeid lihtsam leida ja kasutada.

Kui otsite märksõna WebFOCUS Magnify abil, saate kogu ettevõtte andmeallikatest vastuseks Google’i stiilis tulemused. Otsingutulemuste põhjal saab algatada aruandeid ja saada täpsemat teavet soovitud kujul.